Спробуй Чорне Море на смак

Про нас

Навіть не потрібно бути досвідченим гурманом, щоб знати, що чорноморська риба — найсмачніша риба у світі!

Морська риба не тільки неймовірно смачна, а ще й дуже корисна та поживна, адже мешкає в глибоких і чистих водах які не забруднюються важкими металами та пестицидами, шкідливими і небезпечними для людей.

На жаль, більшість населення надає перевагу річковим, озерним та штучно вирощенним, несмачним видам риби і морепродуктів, недооцінюючи такий важливий, корисний та цінний ресурс, як справжня, дика, морська риба.

Саме тому, у 2018 році була заснована ООО «Black Sea Union Fishing Company», головною метою якої стало розширення та урізноманітнення ринку саме дикою, чорноморською рибою та морепродуктами, виловленними на узбережжі Чорного моря.

Завдяки стрімкому та динамічному росту наша компанія стала офіційним імпортером чорноморської риби та морепродуктів на ринку. У 2019 році ми зареєстрували свою торгівельну марку, під назвою «IFISH», яка вже встигла ак полюбитись українському споживачу.

Одразу ж після вилову риба та морепродукти потрапляють на спеціальні сертифіковані виробництва наших компаній-партнерів, де проводиться вся необхідна перевірка та сертифікація. Після чого, продукція одразу ж заморожується та прямує до вас, не проходячи ніякої передпродажної підготовки, не накачується гелями, розчинами, покращувачами, підсилювачами смаку та іншими, шкідливими для здоров’я речовинами.

Наше виробництво, усі складські приміщення і транспортні засоби оснащені найсучаснішим, новітнім обладнанням та морозильними камерами. Кваліфіковані фахівці та кожен співробітник компанії «IFISH» ретельно дотримуються правил зберігання і транспортування риби та морепродуктів, саме тому, ви отримуєте корисну свіжо-морожену продукцію практично із самісінького моря до вашого столу!

Торгівельна Марка «IFISH» — спробуй Чорне море на смак

Являємось членами організації